Wiele osób, które marzą o zostaniu poliglotami stoi przed dużym dylematem – od czego zacząć? Jakich języków obcych naprawdę warto się uczyć? Który z kilku tysięcy języków używanych na całym świecie najbardziej przyda się nam w życiu? Sprawdźmy!

Nauka języka angielskiego zawsze w cenie

Pierwszym językiem, który wykorzystamy podczas wielu okoliczności życiowych, jest angielski. Opanowując znajomość języka angielskiego na średniozaawansowanym poziomie, nie tylko bez problemu poradzimy sobie podczas wyjazdu wakacyjnego poza granicę Polski, ale też zwiększymy swoje szanse na rynku pracy. Dlaczego jeszcze warto zapisać się na kurs języka angielskiego? Ponieważ jest to jeden z najpopularniejszych języków na świecie – posługuje się nim około 1,3 mld ludzi! 

Nauka chińskiego – to język przyszłości

Kolejnym, również niezwykle popularnym na świecie, ale z kolei znacznie trudniejszym w opanowaniu jest język chiński. Mimo jego całej złożoności chiński otwiera drogę do kariery, gdyż wciąż niewiele osób w Polsce się nim posługuje. Dzięki dobrej znajomości języka chińskiego możemy dostać świetną pracę, gdyż wiele rodzimych firm ma w Azji swoich partnerów biznesowych. To nie koniec korzyści. Znając chiński, możemy swobodnie podróżować po Chinach i zdobyć nowych znajomych – każdy tubylec z pewnością będzie mile zaskoczony, gdy skomunikujemy się z nim w rodzimym języku.

Jeśli chcecie zapisać się na kursy językowe dla początkujących, średniozaawansowanych czy zaawansowanych, zapoznajcie się z ofertą OPEN MIND w Szczecinie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów na kursy językowe w naszej Szkole Języków Obcych.