Moda na angielski trwa nieprzerwanie od kilkunastu lat. Tego praktycznego języka uczą się nie tylko dzieci, ale i dorośli. Czy warto zainwestować w intensywny kurs języka angielskiego? Jakie są plusy tego rozwiązania? Sprawdźmy!

Angielski dla dorosłych

Znajomość języka angielskiego jest bardzo przydatna w życiu dorosłym. Zarówno podczas wakacyjnego wyjazdu, delegacji, czy pracy w międzynarodowym środowisku umiejętność posługiwania się angielskim jest niezwykle cenna i potrzebna. Nie bez przyczyny obecne pokolenie uczy się języka angielskiego już od wieku przedszkolnego. Poznając język angielski od zera w dorosłości, możemy mieć problemy z przyswojeniem poprawnie całego materiału, warto więc zaufać profesjonalistom i skorzystać z kursu językowego pod okiem doświadczonych lektorów.

Czy warto zapisać się na intensywny kurs języka angielskiego?

Intensywny kurs angielskiego to doskonała opcja dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu na opanowanie tego języka obcego od podstaw lub muszą szybko wnieść swoje dotychczasowe umiejętności na wyższy poziom. Decydując się na większą liczbę zajęć, możemy “zanurzyć” się w języku i zrobić ogromne postępy w ciągu kilku tygodni, czerpiąc korzyści z solidnej, intensywnej nauki.

Jeśli chcecie zapisać się na kurs języka angielskiego dla początkujących, średniozaawansowanych czy zaawansowanych, sprawdźcie koniecznie aktualną ofertę OPEN MIND w Szczecinie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów na kursy językowe w naszej Szkole Języków Obcych.