OPENMIND – BRITISH COUNCIL SZCZECIN

Nasza szkoła językowa w Szczecinie funkcjonuje na rynku języków obcych od 2010 roku. Realizujemy kursy językowe z dowolnego języka obcego jak również z języka polskiego dla obcokrajowców. Nauczamy wszystkie osoby, które chcą poprawić swoją znajomość języka obcego lub nauczyć się jakiegoś nowego. Dla części z Państwa jesteśmy w stanie pozyskać dofinansowanie w ramach Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Jako jedyna prywatna szkoła języków obcych w Szczecinie posiadamy akredytację Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w zakresie nauczania języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i norweskiego.

Prowadzimy Centrum Egzaminacyjne British Council.. Organizujemy egzaminy zarówno dla naszych kursantów, jak również osób z zewnątrz. To my organizujemy wszystkie egzaminy Cambridge w województwie zachodniopomorskim i lubuskim. Przeprowadzamy egzaminy umożliwiające uzyskanie renomowanych i uznawanych na całym świecie certyfikatów. Jeśli zależy Ci na zdawaniu egzaminów: KET, PET, IELTS, FCE, CAE, czy CPE, to będzie to możliwe tylko u nas.

Zrealizowaliśmy projekty unijne  na terenie kilku województw. Za naszą pracę otrzymaliśmy dwie nagrody od Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Nauczamy pracowników i przedsiębiorców w ramach dofinansowań unijnych w ramach projektu 6.1 Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie. Wykonaliśmy już ponad 2300 usług dla firm.

Chcesz nauczyć się języka? Zgłoś się do nas! Napisz już dziś!