OPEN MIND jest szczecińską szkołą językową, która od 2010 roku zajmuje się nauczaniem języków obcych w Szczecinie i w okolicach. W przeszłości stanowiliśmy oddział sieciowej szkoły Profi-Lingua, ale po zmianach właścicielskich wyodrębniliśmy się jako samodzielna placówka edukacyjna. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Otrzymaliśmy status podmiotu uprawnionego do egzaminowania z języka polskiego jako obcego w ramach Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej, po pandemii przejęliśmy Centrum British Council w Szczecinie, a od 2017 roku realizujemy usługi rozwojowe dla firm z naszego województwa. Wykonaliśmy ich ponad 1100 i otrzymaliśmy średnią oceną 4,9 na 5,0.

W 2024 roku będziemy ponownie szkolić z dofinansowaniem w ramach Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Obecnie możemy pochwalić się nowym certyfikatem jakości DEKRA SUS 2.0. 

Certyfikat elektroniczny SUS 2.0 OPENMIND MARCIN MISNIAKIEWICZ

 Kształcimy wszystkie umiejętności językowe, kładąc główny nacisk na komunikację. Do nas trafiają osoby, które chcą zdawać certyfikaty językowe z polskiego lub angielskiego. Zatem nie czekaj i skorzystaj z naszej oferty.

Realizujemy projekty unijne (zarówno własne, jak i w charakterze podwykonawcy) na terenie województwa: zachodniopomorskiego, pomorskiego, mazowieckiego i dolnośląskiego. Ich uczestnicy mieli możliwość bezpłatnego udziału w kursach języka angielskiego i niemieckiego dzięki środkom z Europejskiego Funduszu Społecznego. Za działalność w ramach naszego projektu w OPEN MIND, otrzymaliśmy nagrodę Zachodniopomorska Magnolia EFS 2019 w kategorii “Równość szans”.

Poniżej, możesz zobaczyć opinie naszych kursantów o usługach, które świadczy nasza szkoła. Zapisz się na kurs językowy już dziś. 

Marcin Mikołajczyk
Marcin Mikołajczyk
2022-09-16
Rewelacyjne kursy językowe, w szczególności polecam Bartka Batalińskiego.
Janusz Grabiec
Janusz Grabiec
2022-09-15
Jestem bardzo zadowolony z pracy nauczyciela i doboru materiałów do nauki. Dziękuję!
grażyna Molska
grażyna Molska
2022-09-15
Korzystałam w OPEN MIND z nauki j. angielskiego. Zajęcia realizowane były w systemie online. Pracownicy tej firmy załatwili dla mnie wszystkie formalności związane z dofinasowaniem nauki. Zwrot środków w wysokości 80 % otrzymałam krótko po zakończeniu kursu. Polecam OPEN MIND i skorzystanie z takiego rozwiązania finansowania nauki języka obcego. Miła i sprawna obsługa oraz kompetencja pracowników firmy skłania do kontynuacji współpracy z OPEN MIND za niewielkie pieniądze.

 

Test językowy online

Za darmo i bez wychodzenia z domu sprawdź swoje umiejętności językowe, aby dobrać odpowiedni kurs dla siebie
Izba gospodarcza
Aiesec
WBK
Cellco
Cotes
Diesel engine
Magic Flower
Północna Izba Gospodarcza
Kreatywni
Kopalnie
Uni credit
US
Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego
13
Wojewódzki urząd pracy w Szczecinie
Wojskowe Biura Emerytalne
ZUT
Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie
Sąd apelacyjny w Szczecinie
Sąd rejonowy Szczecin
Sąd okręgowy w Szczecinie
Sąd rejonowy w Gryfinie
Sąd rejonowy