A2 Flyers (YLE Flyers)

to ostatni z trzech dostępnych testów Cambridge English Qualifications dla dzieci (YLE), przeznaczonych dla dzieci w wieku 8-12 lat. Test ten pokazuje, że Twoje dziecko rozumie prosty język angielski, używany w codziennych sytuacjach i potrafi posługiwać się nim na poziomie podstawowym. 

Poziom umiejętności językowych: Elementary (podstawowy) = A2 wg Poziomów Rady Europy

Dla kogo jest ten test?

Najczęściej przystępują do niego dzieci w wieku 10-12 lat, które w szkole uczą się angielskiego jako drugiego języka od około 2-3 lat (mają za sobą około 250 godzin nauki).

W trakcie testu Twoje dziecko będzie musiało:

  1. wytłumaczyć różnice między dwoma opowiadaniami lub obrazkami
  2. napisać lub opowiedzieć krótką historyjkę po angielsku
  3. zadawać pytania i używać czasu przeszłego. 

Test Cambridge English: Flyers jest mniej więcej pod kątem trudności testu ekwiwalentem egzaminu Cambridge English: Key for Schools (KETfS).

Jak wygląda egzamin?

Testy Cambridge English Qualifications dla dzieci (YLE) nie mają ocen typu „zdany” – „niezdany”. Każde dziecko może otrzymać maksymalnie 5 tarczy z każdej części testu. Uzyskana liczba tarcz jest następnie przedstawiona na certyfikacie, który dziecko otrzyma około miesiąca od daty przystąpienia do testu.

Listening (Słuchanie) Reading and Writing (Czytanie ze zrozumieniem i Pisanie) Speaking (Część ustna)
25 min.
max. 5 tarcz
40 min.
max. 5 tarcz
7-9 min.
max. 5 tarcz

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z naszym koordynatorem egzaminacyjnym, pisząc na adres: szczecin@examinations.pl .

Jeśli masz pewność, że chcesz zdawać ten egzamin, wejdź proszę w ten link, aby się zapisać.