CENTRUM EGZAMINACYJNE OPEN MIND

Na szczecińskim rynku języków obcych funkcjonujemy od 2004 roku. Wówczas rozpoczęliśmy działalność jako filia, a potem franczyza ogólnopolskiej Szkoły Języków Obcych Profi-Lingua. Od 1 lipca 2018 roku działamy samodzielnie i realizujemy kursy w ramach Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dzięki czemu możemy zaoferować mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, kursy językowe z dofinansowaniem nawet do 80%.

Jako jedyna prywatna szkoła językowa w Szczecinie posiadamy akredytację Zachodniopomorskiego Kuratorium Oświaty w zakresie nauczania języka polskiego, angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego, szwedzkiego i norweskiego.

Zrealizowaliśmy projekty unijne  na terenie kilku województw. Za naszą pracę otrzymaliśmy nagrodę “Magnolię EFS 2019” od Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

Jesteśmy certyfikowanym ośrodkiem egzaminacyjnym TELC, ETS Global (egzaminy TOEIC, WiDaF i TFI) i TGLS. Organizujemy egzaminy zarówno dla naszych kursantów, jak również osób z zewnątrz. Natomiast jako partner British Council przygotowujemy do egzaminów FIRST i CAE oraz pomagamy w zapisach.

Chcesz nauczyć się języka? Zgłoś się do nas! Napisz już dziś!